TikTok česky

Reels a videa, včetně TikToku jsou pro mne neustále záhadou. Díky kurzu Jak na TikTok, jsem se díky Monice přestala aspoň trochu stydět a tvorba videjí bude pro mě snažší 🙂 Na kurzu si cením spousty informací, praktických ukázek a příjemné atmosféry.
Jana Kordeková
Podnikat na sociálních sítích je náročné a člověk se musí neustále vzdělávat, proto jsem hledala individuální kurz a Monika byla ta správná volba. Vše perfektně vysvětlila, názorně ukázala a jako bonus přidala ještě skripta k dalšímu studiu. Jsem nadmíru spokojená a budu doporučovat dále.
Heliflowers
Moc děkuji Monči za vstřícnost a kurz jsme mohly absolvovat online. I tak jsem se dozvěděla vše podstatné a mohu Monču jen doporučit.
Pavlína Křetínská
S Mončou jsem absolvovala online konzultaci ohledně TikToku. Do té doby jsem byla naprostý amatér a jako švadlena jsem si nedokázala na této síti představit svou prezentaci. Monika díky svému individuálnímu přístupu dokázala mou tvorbu nasměrovat přesně tím směrem, kterým jsem se potřebovala vydat.
Lucka Hejnová
Moniku sleduju už delší dobu na TikToku a protože je mou inspirací, rozhodla jsem se u ní absolvovat školení. Je to náročné, je toho hodně, ale kdo nezažil, nepochopí. Moc děkuji a těším se na nový rok, kdy budu vše aplikovat v praxi.
Petra Smejkalová

KDE KLIKNOUT DÁL?

Dále mě najdete na těchto vybraných kanálech 🙂