TikTok česky

AKTUÁLNÍ TERMÍNY:

na dotaz - volné termíny srpen 2024

Poslední aktualizace: 10.7.2024
TIKTOK INDIVIDUÁLNÍ KURZ

MODULY

Jak TikTok kurz probíhá?

Před zahájením výuky si předem projdu Vaše sociální sítě na kterých se pohybujete, abych si udělala přehled o tom, jak na sítích pracujete. Pokud jste úplný nováček, nevadí! Studijní plán připravím tak, abyste se za chvíli cítili jako ryba ve vodě. Na začátku kurzu si řekneme, jak TikTok funguje a čím se liší od ostatních sítí. Společně pak upravíme nebo přímo vytvoříme Váš profil na TikToku tak, aby byl pro nově příchozí zajímavý. Podle cílové skupiny si ujasníme jaký obsah byste na TikTok měli dávat a na základě toho zvolíme vhodné scénaře pro videa.
Pokud nejste zkušený „moviemaker“, nemusíte se bát. Najdeme vhodnou aplikaci k tvorbě videí, která Vám bude vyhovovat a dokážete s ní vykouzlit originální „TikTok filmeček“ 🙂 Cca 2 hodiny kurzu jsou teoretické, zbylé 3-4 hodinky se věnujeme praxi.

PROČ ABSOLVOVAT ŠKOLENÍ U MĚ?

Všimli jste si, že většina lektorů nabízí školení Instagramu nebo TikToku na základě toho, že tyto sociální sítě studují a získávají o nich informace, které předávají dál. Mají ale vlastní byznys mimo obor na který tyto poznatky aplikují?
 
Na jiných kurzech se dozvíte, že byste měli být na sociálních sítích aktivní, že byste měli na TikToku tvořit virální videa, že byste Instagram měli krmit Reels…ale budou tyto „obecné“ strategie fungovat konkrétně u Vás? A i kdyby fungovaly, budete mít na jejich tvorbu čas?
 
Kromě TikToku a sociálních sítí se živím jako fotograf a retušér a  byzyns buduji zejména přes sociální sítě. Snažím se jak k sobě, tak ke klientům přistupovat stylem „out of the box“, kdy obecné poučky modifikuji tak, aby byly použitelné a realizovatelné v praxi, napříč různými obory. Díky pochopení TikToku se mi poptávka služeb zvýšila o 70% a realizované zakázky o 40%, což je na základě několika videí obrovský úspěch.  Tyto myšlenky a strategie bych ráda předala i Vám.

Po skončení kurzu se cca za dva týdny spojíme online a společně doladíme poslední mouchy, na které případně v praxi narazíte.

CO VÁM KURZ TIKTOKu PŘINESE?

 – Získáte kompletní přehled o tom, jak to funguje na TikToku

– Přesvědčíte se, že TikTok už dávno není záležitostí jen pro děti

 – Během 6 hodin Vás naučím, jak zapomenout na frázi „stydím se“

 – Společně vymyslíme video obsah, který Vás pro Tiktok bude bavit tvořit

 – Naučíte se přemýšlet, jak skrze videa propagovat svůj byznys právě i na Tiktoku!

 – Díky budování profilu na TikToku získáte nové fanoušky na Instagramu

– Obsah, který vytvoříte pro TikTok platformu, můžete využívat na dalších sociálních sítích

DALŠÍ PODROBNOSTI

Co je potřeba k absolvování kurzu TikTok?

Chuť se učit novým věcem, umět vykročit (aspoň trošičku 🙂 ) ze své komfortní zóny, mobilní telefon

Technické zázemí a čas

Výuka probíhá v mém studiu v Havířově (po domluvě mohu dorazit kdekoliv jinam). U vás i u mne je důležitá dostupnost internetového připojení a klid, abychom se mohli zcela soustředit na práci. TikTok Kurz je ve standardní délce cca 6 hodinek, podle vaší šikovnosti (někdy déle).

CENA TIKTOK KURZU : 7.500,-

.

Cena zahrnuje analýzu Vašich sociálních sítí a následné individuální min. 6 hodinové školení k aplikaci TikTok. Obdržíte studijní tištěné materiály a certifikát o absolvování. Součástí je online konzultace po ukončení školení.

Na základě rezervačního poplatku 3500,- je termín závazně rezervován.

Kdo bude Kurzem Provázet?

Monika Polášková

MŮJ TIKTOK

Marketing manager, Fotograf a Webdesigner

Členka uzavřené skupiny Dan On Demand™

Účastnice online školení pod vedením Dana Loka

Účastnice online školení pod vedením Vanessy Lau – MoneyMaking Skills_10 Secrets of business

KDE KLIKNOUT DÁL?

Dále mě najdete na těchto vybraných kanálech 🙂